cherrycraft.pl

Dom i Ogród

Braletka stylizacje kobiece i delikatne
Lifestyle

Braletka stylizacje kobiece i delikatne

Do odważnych świat mody należy. Zabawa kolorami, fasonami, łączenie nowinek z tradycyjnymi krojami. Wszystko to owocuje wyjątkowym lookiem i niepowtarzalnym stylem. I choć wydawać by się mogło, że śmiałość powinna kończyć się na odzieniu wierzchnim, fashionistki na całym świecie udowadniają nam, że można iść o krok dalej zachowując przy tym szyk i elegancję.

Widoczne niewidoczne

Projektanci mody od dawna poświęcają ogromną uwagę damskiej bieliźnie. Tworząc coraz bardziej intrygujące wzory, pozwalają poczuć się kobiecie wyjątkowo w każdym calu. Twórcy kobiecej garderoby razem ze stylistami udowodnili, że odpowiednio dobrany biustonosz może odmienić nudny strój i przekształcić go w budzącą zachwyt stylizację rodem z wybiegu. Na szczególne uznanie zasługuje model biustonosza znanego powszechnie jako braletka.

Dla tych trochę mniejszych

W odróżnieniu od najpopularniejszych biustonoszy braletka pozbawiona została jakiegokolwiek usztywnienia. W klasycznym jej modelu nie uświadczysz ani fiszbin, ani wyprofilowanych, gąbczastych miseczek. Wykonana z miękkiego materiału, takiego jak na przykład koronka, charakteryzuje się trójkątną budową. Ze względu na brak wyraźnego stelaża podtrzymującego biust, braletki dedykowane są paniom skromniej obdarzonym przez naturę. Oczywiście, na rynku dostępne są też modele zaopatrzone w fiszbiny, więc posiadaczki bujniejszego dekoltu także mają szansę znaleźć coś dla siebie.

Wygoda z klasą

Braletka w wydaniu klasycznym, czyli bez usztywnień i wykonana z delikatnego materiału, gwarantuje komfort noszenia przez cały dzień. Nie musisz martwić się odciskającymi się zapięciami, niewygodnymi szwami czy uciskającymi fiszbinami. Dzięki takiemu rozwiązaniu Twoja bielizna będzie się nosić wygodnie i elegancko.

Jak to nosić

Jeśli jesteś zwolenniczką delikatnych, zmysłowych kompozycji, z pewnością docenisz możliwe do wykreowania dzięki stanikowi typu braletka stylizacje. Jej wyjątkowa budowa stanowi podstawę dla wielu fascynujących rozwiązań. Wspomniana wcześniej klasyczna trójkątna forma z powodzeniem zastąpi krótki top, który możesz śmiało pokazać światu w zestawieniu z elegancką marynarką czy spodniami z wysokim stanem. Dzięki rozwiązaniom takim jak finezyjne ramiączka czy zdobiony koronką zabudowany tył braletki Twoja bielizna może stać się integralną częścią sukienki odsłaniającej plecy. Biustonosz świetnie prezentuje się także w połączeniu z prześwitującą bluzką. Nawet w chłodniejsze dni nie musisz rezygnować z wygody i zmysłowego wyglądu. Jeśli posiadasz sweter o większym dekolcie, śmiało możesz pozwolić na to, by kawałek zdobnej koronki Twojej bielizny ujrzał światło dzienne.