cherrycraft.pl

Dom i Ogród

Jakie spodnie do granatowej marynarki?
Lifestyle

Jakie spodnie do granatowej marynarki?

Zasady dotyczące łączenia ubrań, wzorów i kolorów, nie dla każdego są jasne i przejrzyste. Jest wręcz na odwrót. Dla niektórych to tak zwana czarna magia. Nie interesują się oni zbyt mocno szeroko pojętą modą, nie zawsze wiedzą, jakie ubrania pasują na konkretne okazje. Kobiety w tym obszarze poruszają się sprawniej, natomiast mężczyźni częściej potrzebują pewnych podpowiedzi. Jakie spodnie do granatowej marynarki? Jaka odzież wierzchnia do garnituru? Poniżej postaramy się podpowiedzieć i dać wskazówki, jak rozwijać swój modowy zmysł.

Podstawowe zasady dotyczące tworzenia stylizacji

Jak tworzyć stylizacje, które będą na czasie, odpowiednie do różnych sytuacji, pasujące do figury i typu sylwetki? Wbrew pozorom wcale nie jest to taka łatwa sztuka. Aby rozwijać się w tym temacie, najlepiej po prostu dużo o tym czytać, oglądać zdjęcia, słuchać porad stylistów. Na co dzień można trochę bardziej eksperymentować, natomiast jeżeli tworzymy stylizacje na jakieś ważne okazje, wtedy lepiej trzymać się klasyki. Ona jest po prostu bezpieczna i zawsze dobrze się prezentuje. Ubrania klasyczne, świetnie skrojone i w pewnych kolorach, dodają szlachetności każdemu. Świetnie prezentują się w nich zarówno kobiety, jak i mężczyźni. W szafie warto mieć między innymi granatową marynarkę. Pasuje ona do niezliczonej wręcz ilości stylizacji. Jakie założyć do niej spodnie? Świetnie sprawdzą się klasyczne jeansy: granatowe lub niebieskie albo białe. Te ostatnie są często zakładane wiosną i latem. Można postawić również na spodnie bardziej eleganckie, wizytowe. To mogą być klasyczne spodnie do garnituru lub chinosy, które są mniej formalne, ale również świetnie sprawdzą się wtedy, gdy trzeba dobrze wyglądać.

Podstawa szafy kapsułowej

Ostatnio coraz częściej mówi się o garderobie kapsułowej. Jaka jest idea tego typu szafy? Najważniejsze w niej jest to, że wszystkie ubrania do siebie pasują, więc bez problemów można je ze sobą łączyć, tworząc w ten sposób mnóstwo różnych ciekawych stylizacji. W szafie kapsułowej muszą znaleźć się pewne podstawowe rzeczy, takie jak na przykład proste spodnie, granatowa marynarka, biała koszula czy dobry jakościowo sweter. Posiadanie takiej garderoby bardzo ułatwia życie. Dlaczego? Ponieważ wszystkie rzeczy można ze sobą zestawiać, więc tworzenie stylizacji na różne okazje jest bezproblemowe. I chociaż na początku inwestycja w szafę kapsułową może wydawać się dużym wydatkiem, bo często trzeba dokupić sporo ubrań, na dłuższą metę to naprawdę tanie rozwiązanie. Warto zatem dowiedzieć się więcej na ten temat.